[:sk]

Čo je tantra?

Základ tohto hinduistického učenia tkvie v práci so životnom energiou, v zmene pohľadu na to, čo je intimita. Tantra je založená na prijímaní života a uctievaní sexuality, ktorá pre tantrikov predstavuje životodarnú silu a cestu k extáze a osvieteniu.

Zaži nepoznané,… vstúp do tajomnej komnaty plnej nevšedných zážitkov!
Pri rytmoch podmanivej hudby a v príjemnej atmosfére z Teba jemným pohladeným odstránim všetok stres a negatívnu energiu.
Tantrická masáž Ťa privedie na vrchol blaha a otvorí Ti brány k netradičnej
relaxácií plnej vzrušenia a precítených dotykov.
Tantrická masáž je zmyselný rituál a jedným z najjednoduchšich spôsobov, ako uvoľniť telo i dúšu .Vzrušenie z dotykov a intenzívneho stimulovania Ti poskytne tu najzmyselnejšiu masáž. Uvoľnenie, príval energie, zbavenie sa napätia, prebudenie celkom netušených pocitov a prijatie vlastného tela – to všetko sľubuje tantrická masáž .
Tantrická masáž pracuje so sexuálnou energiou ako so základnou životnou esenciou. Dotkni sa svojich tiel, sŕdc a duší. Zaži dobrodružstvo zdieľania energií.

Priebeh masáže:

Po uvodnom rituáli pri masáži ležíte na podložke, na zemi s búšiacim srdcom…… Nasleduje masáž zameraná na odstránenie napätia a stresu, za pomoci dlhých zmyselných ťahov . Potom Ťa masérka zahalená v tantrickej šatke,pomocou horúcich uteráčikov, obohatených o vonné esencie uvedie do stavu hlbokej relaxácie a intenzívneho telesného prežívania. Scitlivené telo je potom masírované pomocou kožušinok, pierok a iných hebkých predmetov tak, že vám už vzrušenie behá po celom tele. Vrcholom zmyslových pôžitkov je však olejová masáž celého tela teplým orientálnym olejom. Masírovaná bude každá jeho časť Tvojho tela, aby sa celé telo uvoľnilo, relaxovalo a bolo rozmaznávané až na vrchol znesiteľnosti. Do tejto masáže patria tiež dýchacie techniky práce s energiou. V priebehu masáže sa otvára medzi masérkou a klientom hlboký priestor dôvery, intimity a blízkosti…

Intímna masáž

Súčasťou tantrické masáže je aj masáž intímnych partií (joni, lingam), ale ani v najmenšom si nedokažeš predstaviť, aké to vlastne bude.
Energia Ti prúdi z pohlavia po chrbtici až do korunnej čakry a Ty matne začínaš tušiť, čo je tantra. Zhlboka dýchaš a snažíš sa prebudenú energiu predýchať. Ruky masérky sú úplne všade… Rozvádza energiu po tele a keď naberieš dych pokračuje a vedie Ťa ďalej a ďalej, hlbšie a hlbšie k Tebe samému. Už nerozmýšaš…., len si.., úplne odovzdaný a otvorený ….
Pomaly sa strácaš v čase a priestore a máš pocit, že Tvoje telo je naplnené nespútanou energiou.
V celom tele prežívate stupňujúce sa vzrušenie, ktoré môže viesť postupne k vyvrcholeniu /ejakulácií/ alebo prerásť v orgazmickú vlnu, ktorá sa potom šíri celým telom a není obmedzená len na oblasť intimných časti a podbruška, ako je tomu obyčajne pri masáži senzuálnej alebo erotickej. Masáž doznieva ešte dlhu dobu po nej.
Zážitok v Tantra masáži je veľmi silný, intenzívny a je tažké ho s niečim porovnávať…

Liečebné účinky masáže

[list icon=“check“ icon_color=“#C19F00″]

  • Masáž zmiernuje pocity hanby a učí prijímať a užívať si telesnú nahotu
  • Pomáha odstraňovať sexuálne bloky
  • Vedie k prijatiu vlastného tela a prežitie jeho zmyselnosti a krásy
  • Uvoľňuje napätie a stres
  • Zlepšuje vnímanie sexuality a pomáha otvoriť sa intimite
  • Učí ako vedome pracovať so sexuálnou energiou
  • Nabíja a energetizuje celé telo
  • Prebúdza mužskú energiu a ženskú zmyselnos

[/list][:de]Ist eine liebevolle, verehrende, entspannende, zartliche, spirituelle Massage, in der Korper in vollkommener Achtsamkeit beruhrt wird. In keiner anderen Massage wird der Mensch in seinem gottlichen sexuellen Sein so geehrt und beruhrt.
Du wirst Beruhrungen auf eine neue, unbekannte Art erleben.Das tantrische Ritual ist deine personliche Reise. Ich bin nur dein Reisebegleiter, der dir den Weg, oder mogliche Wege zeigt auf neuen Pfaden zu deinem Selbst. Bei der Massage stehst ausschliesslich du im Mittelpunkt.
​Es ist während der Tantramassage sehr wichtig und sinnvoll, dass du passiv bleibst!
Dein ganzes Leben strebst und streckst du dich nach außen. Du gibst, wo immer du bist, was immer du tust. Die Tantramassage soll dir dazu verhelfen, auf dich selbst zu achten, dich selbst wahrzunehmen, zu spüren und anzunehmen. Daher soll deine ganze Konzentration auf dich selbst gerichtet sein. Die Passivität ermöglicht dir, deine Emotionen auch tatsächlich als deine eigenen zu erkennen.
Fälschlicherweise werden Tantramassage und Erotikmassage oft in einem Atemzug genannt. Die beiden haben völlig unterschiedliche Ziele und unterscheiden sich auch inhaltlich!

Während die Erotikmassage rein auf der körperlichen Ebene stattfindet und als Ziel klar die sexuelle Entspannung, bzw. sexuelle Befriedigung sieht, so ist bei der Tantramassage der wesentliche Teil deinem seelischen Wohl gewidmet.
Ziel der Tantramassage ist es, dir zu helfen, dich selbst zu spüren und anzunehmen wie du bist, deinen Körper und deinen Geist zu schätzen und zu lieben!
In der 5000 Jahre alten indischen Tantraphilosophie wird die sexuelle Energie als Lebensprinzip verehrt – das hat nichts mit Prostitution zu tun. Der Begriff „Tantramassage“ ist leider nicht geschützt. Da tummeln sich viele Leute mit wenig Ahnung oder falschen Vorstellungen.[:]